Hazır Rent a Car Sitesi Fiyatlandırması

22 Kasım 2015 Pazar


Firmanızın internet ortamında bulunmasına ve sanal pazara dahil olmaya karar verdiniz. Bu konuda grekliön araştırmaları yaptınız. Özel yazılım mı yoksa hazır web sitesi mi konusunda da uzun araştırmalar sonucunda bir karara vardınız.
Hazır rent a car sitesi yaptıracaksınız. İnternet ortamında ve bire bir de araştırmalar yapmaya başladınız. Fakat karşınıza, aşağı yukarı aynı hizmeti verdiklerini iddia etmelerine rağmen çok farklı rakamlar çıkmakta.Pahalı olan kaliteli mi yoksa dolandırıcılık mı?
Ucuz olan çok mu kalitesiz?
Yoksa onlar mı dolandırıcı?
Gibi yüzlerce soru ortaya çıkacaktır.

Bu durumda ayırt edici değişkenler nelerdir.?

Alacağınız hizmetin kalitesinin ötesinde, size sunacağı özel koşulları ayrıntılarıyla dinlemeniz gerekmektedir. Koruma ve güvenlik konusunda  sağlayacakları, barındırma konusunda ki hizmetleri ve teknik destek konusunda ki ayırıcı değişkenlerdendir.

Bununla beraber fiyatlandırma da; bu işte ki toplam tecrübe, uzmanlaşılmış alandaki referansların büyüklüğü ve bu referansların memnuniyeti de önemli değişkenlerdir.

Tek bir konuda ki uzmanlığın yeterli olmayacağı sanal dünyada, yapılan işlerin, çalışılan firmaların büyüklüğü, bizim tercih sebebimizi etkileyecektir.

Her ne kadar fiyatları baz alıyor olsak da;  hazır rent a car sitelerinin demolarını kullanıp karar verme şansımızı değerlendirmeliyiz. Firmamız için gerekli alt yapıyı kurabilecek ve bize bu konuda sağlayacağı faydaları değerlendirmeliyiz. Söz konusu ödenecek ücret; firmamızın kimliğini ve çalışma şeklini sergileyeceğinden, sanal ortamdaki marka değerimiz düşünüldüğünde küçümsenecek değerde olmamalıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder